Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Anka’da rehberlik farkı


SAÜ Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi Profesör Dr. Mustafa Koç ve Anka Eğitim Kurumları PDR Koordinatörü Tuğba Tosun muhteşem bir seminer verdi.

Anka Eğitim Kurumları PDR Koordinatörü Tuğba Tosun velilere yönelik gerçekleştirdikleri rehberlik desteği ve çalışmaları ile ortaöğretime geçiş sistemini harika bir sunumla anlattı. Kendine Yetme ve Kendini Yönetme Sanatı ve Motivasyon ile ilgili, SAÜ Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi Profesör Dr. Mustafa Koç, Anka Eğitim Kurumları velilerine, verilen akademik destek, yapılan anket ve değerlendirmeler ile Dikkat Eksikliği, Uygunsuz Davranışlarla Baş Etme Yolları ile ilgili bir bilgilendirme yaptı. Seminer sonrasında Anka Eğitim Kurumlarını Kurucusu Profesör Dr. Murat Tosun, Koç ve Tosuna seminerler için teşekkür etti.

 

12 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 314 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın