Günün Tarihi:22 Mart 2019

Yemekler asker için satışta


Akyazı Kayabaşı Mahallesi’nde faaliyet gösteren Taşağıl Ortaokulu öğrencileri Afrin’de görev yapmakta olan kahraman askerlerimiz için “Afrin’e Destek, Afrin’e Mektup” isimli bir çalışma gerçekleştirdiler.

Çalışma kapsamında öğrenciler askerlerimiz için sevgi dolu mektuplar yazarken kendi evlerinde aileleriyle birlikte hazırlamış olduğu yemekleri kermes usulüyle satışa çıkararak gelirini Afrin’de görev yapmakta olan Mehmetçik için göndereceklerini söylediler.

Projenin oluşumunda koordinatörlük görevini üstlenen Öğretmen Tuba Deniz Durmuş, “Türkiye'nin sinir güvenliği ve bölgede istikrarı sağlamak için yürüttüğü Afrin Harekâtı’nda "Afrin’e destek,Afrin’e mektup" projesiyle devletimizin ve büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü,yıkılmaz ordusunun,tüm cephelerde savaşan askerlerimizin her zaman yanında olduğumuzu ve onlara desteğimizi göstermek istedik.” dedi.

https://youtu.be/w8LwHgyKwzY

12 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 712 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın