4 maçta her şey DEĞİŞEBİLİR14 Nisan 2018, Cumartesi

12 puan var

Ligde kalan son 4 maça 12 puan gözü ile bakan ve bu konuda futbolcularının çok daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen tecrübeli hoca, alınması gereken önlemler üzerinde durdu. Rakibi  orta sahada etkisiz hale getirmeyi planlayan Korukır, maçın ilk bölümünde Mahir ile gol arayacak.

Kalede

Bir haftalık cezanın ardından yeniden sahaya dönen Kaptan Ercüment ise görevine kaldığı yerden devam edecek. İdeal kadroda önemli değişikliğe gitmeyen Korukır, futbolcuları ile yaptığı toplantıda Kırklareli’nin hafife alınacak bir rakip olmadığını söyledi.

Hepsi önemli

Son dört maçta her şeyin değişebileceğini söyleyen ve futbolcularından hata yapmamalarını isteyen Korukır; “4 maç demek 12 puan demektir.Fikstür gereği rakiplerimiz tedirgin, ancak biz de çok dikkatli olmalıyız.Bu yüzden Kırklareli maçını kazanıp, son iki deplasmana moralli çıkmalıyız” dedi.

Destek

Yarın akşam saat 19.00’da yapılacak Kırklareli maçına taraftarının desteği ile çıkacak olan Sakaryaspor’da moraller iyi. Sabah yapılan ter idmanından sonra maç saatini beklemeye başlayan Yeşil-Siyahlılar’dasezonu kapatan Ferhat yok. Sakat olan Burak’ın durumu ise bugün netlik kazanacak.

 

Bu haber toplam 518 defa okundu.