Günün Tarihi:22 Mart 2019

Akyazı Kızılay’a atama


Bundan bir müddet önce kapatılan Kızılay Akyazı Şubesi yerine bu defa temsilcilik açılmasına yönelik yetki Kızılay Genel Merkezi tarafından verildi.

Kızılay Genel Merkezi Yönetim Kurulunun 07.03.2018 tarih ve 4 sayılı toplantısında alınan karar gereği Mustafa Birincioğlu, Bilal Soykan ve Mehmet Öztürk Kızılay Akyazı temsilciliğine atandılar ve atama emirleri kendilerine tebliğ edildi. Kızılay Akyazı Temsilciliğine atanan Birincioğlu ve Öztürk ilk olarak kan bağışı almaya Akyazı’ya gelen Kızılay’a ait araca giderek önce form doldurdular ve sonra da kan bağışında bulundular. Kızılay Akyazı temsilciliğine atanan Mustafa Birincioğlu, Bilal Bilmiş ve Mehmet Öztürk ortak olarak yaptıkları açıklamada Kızılay Akyazı temsilciliğini en kısa zamanda Şubeye dönüştürmek için gayret göstereceklerini söylediler. 

15 Nisan 2018 , Pazar Bu haber toplam 410 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın