Günün Tarihi:22 Mart 2019

Öğrencilerden anlamlı proje


Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Çocuk Gelişimi Eğitimi bölümü öğrencileri Akyazı Devlet Hastanesi’ne gelen çocukları ziyaret eden bölüm öğrencileri ziyaret ettikleri çocuklara şifacı bebekleri hediye ederek moral verdiler.

Hediye

Akyazı’nın önemli ve başarılı okullarından biri konumunda olan Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Çocuk Gelişimi Eğitimi bölümü öğrencilerinin hazırladığı şifacı bebekler projesi kapsamında çocuk hastalıkları polikliniğinde tedavi görmek için Akyazı Devlet Hastanesine gelen çocukları ziyaret eden bölüm öğrencileri ziyaret ettikleri çocuklara şifacı bebekleri hediye ederek onlara moral verdiler.

Ziyaret

Öğretmenleri Bahriye Koç, Nurdan Yılmaz, Şadiye Elif Aras ve Rukiye Özbay önderliğinde Akyazı Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları Polikliniği de tedavi olmak için bekleyen çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara şifacı bebekler hediye eden öğrenciler, projelerinde çocuklara kendilerini özel olduklarını hissettirmek, hastane ve doktor fobilerini en az düzeye indirmek, kendilerinde de duyarlılık ve sorumluluk bilincinin gelişmesine yönelik hususların yer aldığını söylediler.

 

16 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 341 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın