Günün Tarihi:23 Şubat 2019

‘Çocuklar için el ele vermeliyiz’


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Eğitimsen Başkanı Ali Yavuz Köse ve yönetici arkadaşlarını konuk etti.

Ziyaret

Eğitimsen Başkanı Ali Yavuz Köse, “Sakarya’nın eğitim gündemindeki konuları paylaştıklarını ve Eğitim Sen’in Ülkemizdeki konumu ve OHAL nedeniyle mağdur olan Öğretmenlerimizin sorunlarını dile getirdik” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Eğitim Sen’in dinamik ve yol gösterici bir sendika olduğunu, düşünce ve görüşlerini her daim önemsediği söyledi.

Okullar

Başkan Ali Yavuz Köse ve arkadaşlarının da yaşanan tüm konulara duyarsız kalmadıklarını toplumun menfaatine olan düşüncelerini de her platformda paylaşmaları nedeniyle tebrik eden Isır, “Sakarya’mızın Eğitim sorunları her fırsatta Grup Başkan Vekilimiz Engin Özkoç dile getiriyor bu sorunları Meclisimize taşıyor. Fakat yıllardır dile getirmesine rağmen yeni Milli Eğitim Müdürümüzün son açıklamasının ‘hasarlı okulumuz yoktur’ düşündürücü. Eğitim konusu siyasi bir malzeme yapılamaz. Çocuklarımızın geleceği için hepimiz ele le vermesi gerek” diye konuştu.

 

16 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 323 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın