Şen Samuray gururlandırdı16 Nisan 2018, Pazartesi

Milli forma

İlham Berk ve Orhan Şimşek kardeşler, Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Turkish Open'da önemli başarıya imza attılar. Verdikleri mücadele ile Şampiyon olan İlhan Berk ise Milli formayı  kapmanın mutluluğunu yaşadı.

Karşılama

Şimşek kardeşleri şampiyona dönüşünde Erenler HEM  Müdürü Adil Şenol, Sporcu velileri ve sporcu arkadaşları karşıladı. Davul-Zurna ve Havai fişek gösterileri ile karşılanan  Şimşek kardeşlerden Orhan’(da  kısa sürede Milli formayı alacağını söyledi.

28 Ülkeden

Şen Samuray Kick Boks Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları olan İlham Berk Şimşek ve Orhan Şimşek kardeşlerin, Antalya'da 28 Ülkenin katılımı ile gerçekleşen 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasın da Milli Formayı giymek için mücadele etmenin gururunu yaşadılar.

İlk kez

Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Turkish Open  organizasyonunda başarı elde eden İlham Berk Şimşek (Light) Birincilik elde ederken Point'te ise ikincilik elde etti. İlham Berk Şimşek, 15 Eylül'de İtalya'da gerçekleşecek olan Dünya Kick Boks Şampiyonasında ilk kez ay yıldızlı formayı giyecek.

İstiyorum

Orhan Şimşek, (Light'te)  ikincilik elde ederek,Haziran ayında gerçekleşecek olan Türkiye Kick Boks Şampiyonasına katılma şansı elde etti. Orhan Şimşek Bu organizasyonda  Avrupa Şampiyonasına katılma şansı nı yakalayarak ay yıldızlı formayı giymek istediğini söyledi.

Tebrikler

Şen Samuray Kick Boks Antrenörü İbrahim Şen;" Dört sporcu ile katıldığımız şampiyona da elde ettiğimiz dereceler sonunda İlham Berk Şimşek'in Milli formayı giyme  şansı elde etmesi bizleri çok mutlu etmiştir. İnşallah Orhan Şimşek'te  Avrupa Şampiyonasına katılma şansını yakalayacaktır” dedi.

 

Bu haber toplam 569 defa okundu.

Resim Galerisi