Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Şen Samuray gururlandırdı


İlham Berk ve Orhan Şimşek kardeşler, Antalya da yapılan şampiyonanın ardından Sakarya ya dönüşlerinde Davul-zurna ile karşılandılar.

Milli forma

İlham Berk ve Orhan Şimşek kardeşler, Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Turkish Open'da önemli başarıya imza attılar. Verdikleri mücadele ile Şampiyon olan İlhan Berk ise Milli formayı  kapmanın mutluluğunu yaşadı.

Karşılama

Şimşek kardeşleri şampiyona dönüşünde Erenler HEM  Müdürü Adil Şenol, Sporcu velileri ve sporcu arkadaşları karşıladı. Davul-Zurna ve Havai fişek gösterileri ile karşılanan  Şimşek kardeşlerden Orhan’(da  kısa sürede Milli formayı alacağını söyledi.

28 Ülkeden

Şen Samuray Kick Boks Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları olan İlham Berk Şimşek ve Orhan Şimşek kardeşlerin, Antalya'da 28 Ülkenin katılımı ile gerçekleşen 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasın da Milli Formayı giymek için mücadele etmenin gururunu yaşadılar.

İlk kez

Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Turkish Open  organizasyonunda başarı elde eden İlham Berk Şimşek (Light) Birincilik elde ederken Point'te ise ikincilik elde etti. İlham Berk Şimşek, 15 Eylül'de İtalya'da gerçekleşecek olan Dünya Kick Boks Şampiyonasında ilk kez ay yıldızlı formayı giyecek.

İstiyorum

Orhan Şimşek, (Light'te)  ikincilik elde ederek,Haziran ayında gerçekleşecek olan Türkiye Kick Boks Şampiyonasına katılma şansı elde etti. Orhan Şimşek Bu organizasyonda  Avrupa Şampiyonasına katılma şansı nı yakalayarak ay yıldızlı formayı giymek istediğini söyledi.

Tebrikler

Şen Samuray Kick Boks Antrenörü İbrahim Şen;" Dört sporcu ile katıldığımız şampiyona da elde ettiğimiz dereceler sonunda İlham Berk Şimşek'in Milli formayı giyme  şansı elde etmesi bizleri çok mutlu etmiştir. İnşallah Orhan Şimşek'te  Avrupa Şampiyonasına katılma şansını yakalayacaktır” dedi.

 

16 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 697 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU