Hendek’te ödüller verildi16 Nisan 2018, Pazartesi

Biriminin düzenlediği Bocce ve Dart Hendek İlçe Birinciliği oldukça zevkli geçti. Hendek Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Dart müsabakalarının ardından Genç Erkeklerde Özel İmge Anadolu Lisesi birinci, Hendek Anadolu Lisesi ikinci ve Özel Teksen Anadolu Lisesi üçüncü olurken, Genç Kızlar da ise Özel İmge Anadolu Lisesi birincilik, Özel Teksen Anadolu Lisesi ikincilik. Hendek Anadolu Lisesi ise üçüncülük sevinci yaşadı. 

Yıldızlar: Aynı adreste sergilenen Dart müsabakaları da izlemeye değerdi. Yıldız Erkeklerde Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu şampiyon olurken, Prof. Dr. İsmail Cerrahoğlu İmam Hatip Ortaokulu ikincilik, Beylice Ortaokulu da üçüncülük kürsüsüne çıktı. Yıldız Kızlar Kategorisinde ise Prof. Dr. İsmail Cerrahoğlu Ortaokulu, Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu ve Beylice Ortaokulu ilk üçteki yerini aldı. 

Bocce: Hendek’te gerçekleşen Bocce müsabakaları da oldukça çekişmeliydi. Hendek Atatürk Stadında sahnelenen müsabakalar sonrasında Genç Erkeklerde Özel İmge Anadolu Lisesi birinci, Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci ve Hendek Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Genç Kızlarda da heyecan doruktaydı. Özel İmge Anadolu Lisesinin şampiyonluk sevinci yaşadığı kızlarda, Hendek Anadolu Lisesi ikinci ve Hendek Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de üçüncülük elde etti. Dereceye giren okullara kupa ve madalyalarını, Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı, Okul Müdürleri ve idareciler takdim etti.

Bu haber toplam 420 defa okundu.

Resim Galerisi