Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Ödüller sahiplerini buldu


Akyazılı basın mensupları beş yıldan beri sürdürdükleri, görevleri sırasında Akyazı’ya emsallerine göre daha fazla hizmeti geçen bürokrat ve sivil toplum kuruluşları mensuplarına her yıl vermekte oldukları plaketler Akyazı Net haber sitesinin 16. yaş günü dolayısı ile düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

Gazeteciler

Akyazılı Gazeteciler Salim Özyılmaz, Alaattin Onur ve Kenan Certel bir yıl boyunca gerek yaptıkları haberler ve gerekse çalışmalarını yakından izledikleri bürokratlar ile sivil toplum kuruluşları mensuplarından ön plana çıkan  kişi ve kuruluş mensupları arasında yaptıkları değerlendirmede  ilk altıya girenler için ortaya konan plaket ödüllerini sahiplerine verdiler. Akyazı Kaymakamlığında görevli Eski Özel İdare Müdürü Cengiz Bilgin’e 17 Ağustos asrın Depremi sırasında gösterdiği çabalarından; İnşaat Mühendisi Sabahattin Mestan’a Akyazı’da olmayan Kivi başta olmak üzere 60 a yakın yurt içi ve yurt dışından getirerek üreten ve yaygınlaşmasında büyük emekleri olduğu, kısa adı S.A.B.A.H. olan Sakarya Afet Bilinçlendirme, Afete Hazırlama.

Çabalar

Arama kurtarma Derneği Başkanlığını yürütmekte olan Dernek Başkanı İlhan Durgut ve ekibine 4 yıldan beri 30 bini aşkın öğrenci ve yetişkine verdikleri eğitimlerden dolayı, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiserlerinden İsa Göz’e ilçemizde emniyet ve asayişin sağlanmasında göstermiş olduğu gayretler için, Cumhuriyet Ana Okulu Müdürü Fetih Çabukoğlu’na  okulundaki öğrencilerin yetiştirilmesi sırasında olağanüstü çabaları, proje ve alışılmışın dışında yaptığı uygulamalarla ilçemiz başta olmak üzere Sakarya ve Türkiye’nin örnek okulları arasında yer alması ve, Akyazı’nın adının tanıtımında göstermiş olduğu çabalardan dolayı ve Akyazı Devlet Hastanesi Fizik tedavi bölümünde görevli Hemşire Elanur Özel’e de hasta ve hasta yakınlarına güler yüz ve şefkatli davranışları nedeniyle  plakete  layık görüldüler. Plaketler sahiplerine Kaymakam Mehmet Fatih Çiçekli ve diğer protokol tarafından verildi.

 

19 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 325 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın