Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Şifremiz 54 hedefimiz gelecek’


SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Sakarya kozmopolit bir kültürel yapıya sahip, ancak şifremiz 54, hedefimiz Sakarya’yı geleceğe en iyi şekilde taşımak” dedi.

Katılım

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ve Kaynarcalı iş adamları ile bürokratlardan oluşan heyet, Sakarya Genç İş Adamları Derneği Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar ve beraberindeki heyet, Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Berna Karasu, Adatıp Hastanesi Genel Direktörü İbrahim Dalkılıç, Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Dr. Gökhan Öner, Sakarya Spor Kulüp Başkanı İsmail Gürses ve Yönetimi, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim ve İcra Komitesi Üyeleri, Meclis Üyesi Ergin Balcı ve Karaman Mahalle Muhtarı, Ziraat Bankası Bölge Müdürü Dr. Hamdullah Yuca, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Üretim

Söz konusu ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altuğ, şehrin de SATSO’daki değişimden olumlu etkilendiğini ifade etti. Genel olarak üretimin önemine ve gerekliliğine vurgu yaparak, SATSO’nun bu konuda üyelerine her türlü desteği vermeye gayret edeceğini ifade eden Başkan Altuğ, “SATSO, 10 bin üyeli bir sivil toplum kuruluşu. Üyelerimizin gücü itibariyle, Sakarya’nın her kesimine hitap ediyoruz. Biz bu güçle üyelerimizin menfaatlerinin yanı sıra şehrin tüm sorunlarına eğilmeyi hedefliyoruz. Tüm kurumlarımızla akıl birliği işbirliği ve ortak bir paydada toplanalım istiyoruz. Aynı hedefteyiz uyum içinde çalışmayı arzu ediyoruz. Sakarya kozmopolit bir kültürel yapıya sahip, ancak şifremiz 54, hedefimiz Sakarya’yı geleceğe en iyi şekilde taşımak. Bizler yaptıklarımızla,  ilimizi temsil ediyoruz. Birbirimizi yönlendirerek fikir paylaşımında olmakta her zaman fayda vardır. Üreterek özgürleşen ve ilerleyen bir ülke olacağız” diye konuştu.

 

20 Nisan 2018 , Cuma Bu haber toplam 315 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın