Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

‘Başka Sapanca yok’


Sapanca Turizm Derneği Başkanı Berrin Yılmazer, Turizm Haftasının, turizmin geliştirilmesi konusunda etkili olmasını dileyerek, “Kent değerlerimizin için el birliğiyle yapılacak çalışmaların destekçisi olacağız Turizm Haftasını kutlarız” dedi.

Turizm, günümüzde dünyanın en hızlı gelişen sektörlerinden birisi olduğunu vurgulayan Yılmazer, “Ülke ekonomisine yaptığı katkının yanı sıra, insanlar arasında dostluk duygularının gelişmesine yardımcı olan turizm sektörü, ekonomik gelişme açısından vazgeçilmez bir değer haline gelmiştir. Bu kapsamda Sapanca; coğrafi konumu ve doğası ile turizmin bütün potansiyellerini içinde barındıran bir konumda bulunmaktadır. Sapanca’da hizmet sektörünün gelişerek turizm pastasından hak ettiği dilimi alabilmesi için Sapanca Turizm Derneği olarak uzun yıllar çeşitli faaliyetlerde bulunmuş, gayretli adımlar atarak birçok projeyi gündeme taşıdık. Bizde, güzel Sapanca’mızın Türkiye’nin turizm destinasyonu içinde parmakla gösterilecek bir konumda olabilmesi için sözle değil, hayata geçen projelerle gündemdeki yerimizi korumalıyız. Başka Sapanca yok” dedi.

 

24 Nisan 2018 , Salı Bu haber toplam 306 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın