Günün Tarihi:19 Ocak 2019

 

 

BBP Serdivan’da kongre


Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Kongresine tek listeyle giden Ahmet Bilgili yeni başkan seçildi.

Görev devri

Sancağı devreden eski İlçe Başkanı Mikail Yılmaz,“Bugüne kadar yürütmüş olduğum  Serdivan ilçe başkanlığı görevini bugün devretme günüdür. Elimden geldiği kadarıyla en iyi şekilde ilçe başkanlığı görevini bugüne kadar yürüttüm.Bu süreçte beni yalnız bırakmayan ekibime il başkanıma şükranlarımı sunuyorum.Bu bir ayrılık değil yeni bir başlangıçtır inşallah bundan sonra hizmetlerimize il yönetim kurulunda devam edeceğiz. Serdivan ilçe başkan adayımız Ahmet Bilgili başkanımıza ve ekibine şimdiden başarılar diliyor ve tebrik ediyorum. Buradan belirtmek isterim ki her zaman destekçileri yardımcıları olamaya hazırım. Rabbim bizleri bu kutlu yolda muzaffer kılsın yar ve yardımcımız olsun” dedi

 

Yeni başkan

İlçe Başkanı seçilen Ahmet Bilgili, “Bana bu görevi layık gören başta il başkanım olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunarım. Benden önce bu görevi yürüten ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine de yapış oldukları çalışmalardan dolayı şükranlarımı sunarım.İnşallah bugün itibari ile durmadan bize verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışarak Serdivan ilçemizde partimizi hakkettiği yere getireceğiz”  şeklinde konuştu.

 

Karşılık görmeye

BBP İl Başkanı Cemal Can,“Serdivan ilçemizin olağan kongresi hayırlara vesile olsun. Bizler göreve geldiğimiz günden bugüne dek durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ettik. Görüyorum ki çalışmalarımız karşılık görmeye başladı. Eskiden bizler insanları göreve davet ederdik geldiğimiz noktada bizden görev isteniyor. Görevi devreden Mikail kardeşime ekibine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Rabbim sizlerden razı olsun yeni ilçe başkanımız Ahmet Bilgili kardeşim ve ekibine de görevleri hayırlı uğurlu olsun rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi. Eski İlçe Başkanı Mikail Yılmaz’a il başkan yardımcılığı görevine atama belgesini teslim etti.

24 Nisan 2018 , Salı Bu haber toplam 520 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın