Günün Tarihi:22 Mart 2019

Erenler'de yeni üye seçildi


Erenler Belediyesi, Meclisi Mayıs Ayı Toplantısını Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirdi.

Yedek üyeliği

Cavit Öztürk Başkanlığında belediye meclis salonunda gerçekleşen toplantıda 7 gündem maddesinden 5’i görüşülerek karara bağlanırken 3 maddenin kararı komisyona havale edildi. Toplantıda 7 gündem maddesine ilave olarak 27. Dönem milletvekili aday adaylığı için meclis üyeliğinden istifa eden Semiha Bafralıoğlu yerine yeni meclis üyeliğine gelen Hüseyin Şimşek plan bütçe komisyon üyeliğine seçildi.  Meclis kâtipliği yedek üyeliği için yapılan oylamada ise Arif Akyol meclis kâtipliği yedek üyeliğine seçildi.

Araştırma görevlisi

Mayıs Ayı meclis toplantısına katılarak Akademik araştırmada bulunan Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi Araştırma görevlileri toplantıyı takip ederek Başkan Öztürk’ten meclis ve belediye çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Araştırma görevlilerinin katılımlarından dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Öztürk “Belediyemiz meclis toplantılarında üniversiteden öğrenci araştırma görevlisi akademiden misafirler görmek bizi mutlu ediyor. Meclis toplantımıza katılan arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek toplantıyı sonlandıran Başkan Öztürk, meclis üyelerine de teşekkür ederek hayırlı günler dileklerinde bulundu.

 

 

8 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 424 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın