Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Çocukları için okudular


Akyazılı öğrenci Velileri bu kez özel bir yarışma yaptı. İmam Hatim Ortaokulu tarafından düzenlenen “Çocuğum için okuyorum” isimli etkinlikte öğrenci velileri aralarında kıyasıya bir mücadele sergilediler.

Anne ve Babaları eğitimle ilgili bilgilendirmek ve onları eğitimin içine katmak amaçlı yarışmada öğrenci velilerine oluşan komisyon tarafından hazırlanan fıtrat pedegojisi ve peygamberin çocuk eğitimi metotlarından derlenen 50 soru soruldu.  Yapılan sınav sonucunda Gönül Avcı 96 puanla yarışmanın birincisi olurken, ikinciliği 94 puanla Nigar Durceylan ve üçüncülüğü de 92 puanla Şafak Lök elde etti. Yarışma sonunda birinci olana gram altın ve kitap seti, ikinci olana gram altın ve üçüncü olana da Ebu Davud’un hadis kitabı hediye edildi.

 

11 Mayıs 2018 , Cuma Bu haber toplam 347 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın