Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Filistin için destek mitingi


Milli İrade Platformuna üye STK’lar, 17 Mayıs Perşembe günü saat 17.00’da Orhan Cami Meydanı’nda ‘İsrail’e Lanet Filistin’e Destek’ mitingi ile İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını lanetleyecek.

Milli İrade Platformuna üye Sivil Toplum Kuruluşları, ABD’nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasının ardından Filistin’e destek buluşması düzenleyecek. 17 Mayıs Perşembe günü saat 17.00’da Orhan Cami Meydanı’nda ‘İsrail’e Lanet Filistin’e Destek’ mitingi ile İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını lanetleyecek. Ezgileriyle Grup Yürüyüş mitinge konuk olacak. Milli İrade Platformu’ndan yapılan açıklamada, “17 Mayıs Perşembe günü  ‘İsrail’e Lanet Filistin’e Destek’ buluşmamıza tüm Filistin dostu Sakaryalıları davet ediyoruz” denildi.

 

 

16 Mayıs 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 368 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın