Günün Tarihi:19 Ocak 2019

 

 

Saadet Partisi’nde aday adaylarına eğitim verildi


Saadet Partisi (SP) Sakarya İl Başkanlığı 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili seçimleri için aday adaylarına eğitim programı düzenledi.

Gelişim uzmanı

Saadet Partisi İl Başkanlığı 27. Dönem Milletvekili aday adaylarına eğitim programı düzenledi. Eğitime NLP (Neuro Linguistic Programming) ve Kişisel Gelişim uzmanı Kadir Demirbüken katıldı. Seçim öncesi yapılan çalışmalardaki verimliliği artırmak ve daha etkin bir çalışma metodu geliştirmek amacıyla yapılan eğitimde tüm aday adayları yer aldı.

İl ve ilçe yönetimleri

Daha sonrasında da Sakarya İl Yönetimi ve ilçe yönetimleri Anadolu Gençlik Derneği Eğitim Merkezi’nde seçimler öncesi eğitim toplantısı yaptı. Eğitim toplantısına il yönetimi ilçe başkanları ve tüm ilçe yöneticileri katılım sağladı.

 

16 Mayıs 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 325 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın