Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Minikler hünerlerini sergilediler


Erenler’de bulunan Kut-ul Amare Zaferi İlkokulu’nda annelere sürpriz bir etkinlik düzenlendi.

STEM etkinlikleri

Erenler İlçesi Kut-ul Amare Zaferi İlkokulu’nda Anasınıfı öğretmen ve öğrencileri başta Anneler Günü’nü kutlamak üzere, öğrencilerin STEM etkinliklerini uygulayarak sergiledikleri ve aynı zamanda eğlendikleri bir etkinlik düzenlendiler.  Hafta sonu olmasına rağmen düzenlenen etkinliğe tüm öğrenciler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Öğrenciler anneleri için ne kadar değerli oldukları duygularıyla anlatılar.

Anneleriyle birlikte

Her sınıftan birer temsilci anne söz alarak, duygu ve düşüncelerini ifade etme fırsatı da buldu.  Okul Öncesi Öğretmenleri Nur Kuşçuoğlu, Seval Karaduman ve Demet Baş’ın her türlü fedakarlığı üstlenerek gerçekleştirdikleri muhteşem program boyunca hem öğrencileri, hem de anneleri bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Müdür Güneş kutladı

Okul Müdürü Bayram Güneş, programı hazırlayıp sunan öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür ederek tüm anneleri kutladı. Program, öğrencilerin eğlenme ve beceri gelişimine yönelik farklı etkinliklerle gün boyu sürdü.

 

22 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 464 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama