Günün Tarihi:21 Mayıs 2019

Milletvekili adayları ziyaretlere başladı


AK Parti Sakarya 27. dönem Milletvekili adayları ziyaret turlarına Erenler İlçe Teşkilatından başladı.

İstişare

AK Parti Sakarya 27. Dönem Milletvekili Adayları, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ekrem Yüce, Lütfi Bayraktar ve beraberinde AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan ve teşkilat üyelerini ziyaret etti. Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’nın da bulunduğu ziyarette seçim çalışmaları hakkında istişarede bulundular.

Yol

Ziyarette 26. Dönem milletvekili ve 27. Dönem milletvekili adayı Recep Uncuoğlu, “Cenab-ı Allah çıktığımız bu yolda aziz milletimizi sandıklarda AK Partimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı muzaffer kılsın. Erenlerden besmele çekerek başlamış olduğumuz ziyaretlerimiz diğer ilçelerde de devam edecek. Verdiğimiz mücadele çok büyük tüm kumpasları değerlendirdiğimizde Türkiye’nin nasıl haince bir saldırı altında olduğunu farkındayız. Milletin ve mazlumun sesi olan Cumhurbaşkanımızı yıpratmaya çalışıyorlar. 24 Haziran’da Sakarya’da çok güzel sonuçlar ile yolumuza davamıza devam edeceğiz” dedi

Erenler

Milletvekillerine seçim çalışmalarında kolaylıklar dileyen İl Başkanı Fevzi Kılıç ise “Seçimler dolayısı ile gerçekleştireceğimiz ziyaretlerimize besmeleyi Erenlerde çekiyoruz. Birbirinden kıymetli yaptıkları işlerde son derece başarılı olmuş milletvekili adaylarımız var. Böyle kuvvetli bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Emeklerimiz ve mücadelemiz ile sandıkta zafer ile çıkacağız” diyerek Milletvekilleri adaylarına seçim çalışmalarında başarılar diledi. Milletvekili adaylarına çıkmış oldukları yolda başarılar dileyen Başkan Öztürk, “24 Haziran seçimleri milletimizin vatanımızın bekası için önemli bir dönüm noktası dolayısıyla millete hizmet yolunda Allah adaylarımızın yar ve yardımcısı olsun. Başarılı ve kıymetli Milletvekili adaylarımızla Sakarya’da hedefimiz 7-0 yapmak” dedi.

23 Mayıs 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 586 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama