Günün Tarihi:19 Eylül 2019

Gelişmelere göre planlama


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret ettiler.

Birlik

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen oda seçimleri ve genel kurulun ardından SESOB Başkanı Alişan ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, “ SATSO ve SESOB gibi sivil toplum kuruluşları şehrin iş dünyasına, ekonomisine ve hitap ettikleri kesim itibariyle ciddi bir bölümünü temsil ediyor. Bu temsiliyet üyelerimizin ve şehrimizin geleceği için her konuda görüş bildirme ve müdahil olma sorumluluğunu da beraberinde getiriyor. Bu şehrin sorunları ve üyelerimizin menfaati için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız” şeklinde konuştu.

Göz önü

Alişan, söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sakarya’nın sorunlarına çözüm arayacak bir anlayışın olmasından ve bu paydaşlıktan,  kurumsal işbirliğimizden bizler de memnuniyet duyacağız. İş dünyamız bu şehirle ilgili her konuda söz sahibi olmalıdır. Birliktelik ve ortak hareket etmek şehrimizi ülkemizi ileri taşıyacaktır. Sakarya stratejik olarak önemli bir bölge ve artık herkesin gözü burada. Bırakın iş yatırımı yapmayı, yaşam alanı olarak da Sakarya tercih ediliyor. Bunun farkındalığı ile hareket etmeli. Şehrimizi gelişmelere karşı planlamalıyız” dedi. 

24 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU