Günün Tarihi:25 Mayıs 2019

Onlar ilk defa oy kullanacaklar


Erenler Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte 18 yaşını doldurmuş ilk defa oy kullanacak 600 genç iftarda buluştu.

Erenler Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya gelen ilk defa oy kullanacak 600 genç AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Programa AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ve AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz katıldı.

Teşekkür etti

İftar öncesi gençlerle hasbihalde bulunarak karne günlerini tebrik eden Başkan Öztürk , “ Öncelikle 2017- 2018 eğitim öğretim yılını tamamlayan gençlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Gençlerimiz ile bugünün anısına iftar sofrasında buluşarak Ramazan ayının bu bereketini gençlerimizle birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin milletimizin genç akıllara ihtiyacı var. Aramızda ilk kez oy kullanacak genç kardeşlerimiz var. Artık ülke adına söz sahibi olan kardeşlerimiz ülkemizin bekası için daha iyi bir Türkiye için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyecek” diyerek iftara katılan gençlere teşekkür etti.

Destek

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ise, “ Bugün çok özel bir amaç ile bir araya gelmiş olan kardeşlerimizin mezuniyetlerini tebrik ediyorum. Böyle güzel bir günü güzel bir program ile taçlandıran Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e teşekkür ediyorum. İnşallah bu defa Türkiye güçlü ekonomisi ve arkasında çok güçlü halk desteği ile birlikte bu oyunlara teslim olmayacak. Bu bakımdan bizim parlamentoda çok güçlü olmamız lazım Türkiye’nin başkanlık sistemini tartışmaya çalışanlara fırsat vermemiz lazım. Bu çerçeve de önümüzdeki 5 yılı adeta Türkiye’yi takip edecek bir dönem olarak iyi değerlendirmemiz lazım burada her oyun son derece önemli bir rolü var. Şimdi hayatında ilk defa oy kullanacak genç arkadaşlarımızın böyle kutlu bir mesai çerçevesi içerisinde ortaya sunacakları katkılarla inşallah 24 Haziranda hayırlı bir sonuç elde edilmiş olunacak.”

‘Sizlerden biriyim’

Sofuoğlu 24 Haziran'da Güçlü Türkiye için sandığa gidileceğini belirterek, “Ülkemizin bekası için Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a güçlü destek vereceğiz. Dün gençlerin Kenan ağabeyi idim. Seçilip meclise gidersem vekil ağabeyleri olacağım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiyi seven biri olarak verilen hizmetleri birebir yaşayıp gören biriyim. Ne zaman Cumhurbaşkanımız güçlenmeye başladı Türkiye güçlenmeye başladı sporcu olarak biz de güçlendik ve Tüm dünyaya sesimiz duyurmaya başladık. Benim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve vatanıma bir vefa borcum var bunu ödemek için bu görevi hakkı ile yerine getirmeye çalışacağım. Sizlerin duası ve Rabbimin izni ile mücadelemizi vereceğiz. Türkiye’nin geleceği için daha güçlü bir Türkiye için siz ilk kez oy kullanacak kardeşlerimizin ve tüm gençlerimizin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

12 Haziran 2018 , Salı Bu haber toplam 454 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama