Günün Tarihi:15 Aralık 2019

Minikler karne aldı


Okul öncesi eğitimle, çocukların öğrenim yaşamlarını belirleyecek olan zihinsel, duygusal gelişimleri eğitim programı çerçevesinde yürütülen Özel Beşköprü Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde okul öncesi eğitim alan öğrenciler ve minikler karne sevinci yaşadılar.

Törende konuşan Özel Beşköprü Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Ebru Dede, eğitimin aileden başladığını ve okul öncesi eğitimin gömleğin ilk düğmesi olduğunu belirterek, “Okul öncesi eğitim süresince çocuklar ilköğretime hazırlanırken, paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı ve yaşamayı öğrenirler. Okul öncesi eğitimin amacı çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak ve çocuğun var olan yeteneklerini görünür kılmaktır. Bizler de bugün verilen eğitimin sonucunda miniklerimize birer gelişim belgesi veriyoruz aslında. İnşallah güzel bir başlangıç niteliğinde olur. Ben öğrencilerimize ve velilerine hayat boyu başarılar diliyorum” diye konuştu. 

13 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 557 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU