Günün Tarihi:26 Mayıs 2019

Personel iftarda buluştu


Türk Telekom Bölge Entegre Dağıtım Merkezi (EDM) Uslu Bilgi Teknolojileri Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Umut Özgür Uslu, Serdar Uslu ve Ali Çelik; Kocaeli ve Sakarya Bölgesi Türk Telekom (TT) Başvuru noktalarının bayi sahiplerini ve personellerini; gerçekleştirdiği iftarda bir araya getirdi.

Sürpriz

Uslu Bilgi Teknolojileri Şirketi personeller; aynı gün doğum günü denk gelmesi sebebiyle Umut Özgür Uslu'ya pastalı sürpriz yaparak, yeni yaşını kutladı. İftar programın da ev sahipliği yapan Türk Telekom Bölge Entegre Dağıtım Merkezi Uslu Bilgi Teknolojileri Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Umut Özgür Uslu, “Düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftar programımızda  bizleri onurlandıran Sakarya, Kocaeli ve Gebze bölgesinde bulunan çok değerli bayilerimize, Telekom Bireysel Satış Direktörü Sait Ayaydın'a, Türk Telekom Bireysel Satış Grup Müdürü Bilgehan Altun'a, Türk Telekom Bireysel Bölge Satış Müdürümüz Nadir Guner'e, Türk Telekom Bireysel Satış Yöneticileri Yasin Ersöz’e, Türk Telekom Distribütör Yönetimi Terminal Direktörlüğü Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Muhammed Doğan’a, Mobimark İletişim Teknolojileri Şirketi Genel Müdürü Burak Özbay’a ve Genel Müdür Yardımcısı Oktay Güzel’e, Soultech Gross Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bütün ve Adil Aydın’a teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Teşekkür

Uslu, “Uslu Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş çatısı altında bulunan hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen ve muhteşem doğum günü sürpriz kutlaması hazırlayan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim. Ayrıca gecemizi renklendiren arkadaşım Raşit Kolçak’a, basın mensubu arkadaşlarımız Levent Candan, Sopeli Doğal Yaşam Köyü firma sahibi Bahattin Gümüş ve Sami Şahin'e kusursuz hizmetlerinden ötürü tüm çalışanlarına teşekkür ederiz, Ramazan ayını kutlarız” ifadelerini kullandı. 

13 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 492 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama