Günün Tarihi:22 Mart 2019

Çocuklar festivalde eğlendi


Karasu Belediyesinin katkılarıyla bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Şirin Çocuk Festivali büyük bir çocuk katılımıyla gerçekleşti.

Eğlence

Karasu 32 Evler stadında oluşturulan festival alanına gelen çocuklar, dev oyun parklarında eğlendi. Çocuk festivalini düzenleyen Gülşen Şirin, “İkincisini gerçekleştirdiğimiz çocuk festivalinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Karasu Belediyesi Mehmet İspiroğlu’na ve sponsorumuz Hasan Ekşi-Kemal Ekşi ’ye teşekkür ediyorum. Herkesin eğlenmeye moral ve motivasyona ihtiyacı olduğunu ifade ederek, Çocukların çok daha fazla ihtiyacı var. Karasudaki anne ve babaların çok daha ihtiyacı var” dedi.

Çocuklar için

Şirin, “Festivali düzenlemekteki amacımız; aidiyet duygusunu yani yaşadığı şehirde mutlu olabilme duygusunu verebilmek. Çocukların mutlu bir şekilde tek başlarına yaşadıkları odalardaki o bilgisayar başlarındaki sanal dünyadan kurtulup sosyal hayatın ve toplum hayatının içerisine girmelerini sağlamak. Onları topluma daha fazla kazandırmak ve daha da mutlu için bu festivali düzenledik. Festival inşallah amacına ulaşan bir festival olur. Her şey mutlu şehrin mutlu çocukları için” ifadelerini kullandı.

20 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 408 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın