Günün Tarihi:22 Şubat 2019

‘Biz çözüm üreteceğiz’


Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım ile Ali Gürler, Trabzonlular Derneği’ni ziyaret ederek, dernek üyeleri ile şehrin sorunlarını istişare ettiler ve oy istediler.

Patates fiyatları

Ülkemizin çok ciddi sorunları bulunduğunu ve bu sorunları çözme durumunda olan iktidarın sürekli olarak bahanelerin ardına sığınarak mağdur rolüne büründüğünü belirten Yıldırım, “Oysa ki iktidara geldiğin zaman, başarısızlıklara bahaneler üretmek yerine, çözüm üretmek gerekir. Güncel bir örnek verecek olursak, Patates fiyatı arttığında toptancıları suçlayıp bahaneler üreteceğine 16 senedir çözüm bulmayan iktidarın, bu konulardaki samimiyetine artık kimse inanmamaktadır.” dedi.

 

Bahane üretmeyecek

Saadet Partisi iktidarında asla ve asla bahaneler üretmeyeceklerini vurgulayan Yıldırım, “Vatandaş, böyle böyle sıkıntımız var dediklerinde bin çeşit bahane üreten iktidar milletvekilleri, çözüm için seçildiler. Ama beklentileri karşılama noktasında sıfırın altında kaldılar. Saadet İktidarında bu kökünden değişecek. Herkes, ülke meselelerini çözerken de, Sakarya’nın en önemli sıkıntılarını giderirken de çözüm merciinin iktidar ve TBMM olduğunu hatırlayacak. Bizler bahane üretmeyeceğiz, iş yapacağız, çözüm üreteceğiz” dedi.

 

 

23 Haziran 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 1206 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın