Günün Tarihi:26 Nisan 2019

Alperenlerden Yılmaz’a ziyaret


Sakarya Alperen Ocakları İl Teşkilatlanma Başkanı Halit San, İl Sekreteri Ahmet Erkutay Seven ve İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Fırat Durmuş, Terör Gazisi Alican Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

‘Yalnız bırakmayacağız’

San, “Sakarya Alperen Ocakları İl Teşkilatı olarak Vatanı, Milleti, Bayrağı, Namusu uğruna biran bile gözünü kırpmadan hain terör örgütüyle zor şartlarda ve alanlarda Kar Kış demeden biran olsun Şehadet şerbetini içmek için yılmadan, yıkılmadan, korkmadan, mücadele eden tüm Şehit ve Gazilerimizi özlem ve minnetle anıyoruz. Bizler Sakarya Alperen Ocakları İl Teşkilatı olarak Şehit ve Gazilerimiz emin olsunlar ki bir an bile yalnız bırakmayacağız. Her hizmetimizde sizler anılacak, her duamızda sizler olacaksınız” dedi.

Örnek

San, “Bizler Alperenler olarak Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu Başkanımızın canını seve seve verdiği Nizam ı Alem İçin İlah ı Kelimetullah davasını sizler gibi yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan, dimdik yürüyerek sürdüreceğiz Allah’ın izniyle. Hiçbir haine göz yummayacağız kandırılanlardan olmayacağız, korkanlardan olmayacağız. Bizler her zaman sizleri örnek almaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hizmet

San konuşmasını şu ifadelerle sürdürdü; “Sakarya’da yapacağımız güzel hizmetlerimizden biriside manevi duygularımızda olan dün akşam Sakarya Alperen Ocakları İl Teşkilatlanma Başkanı Halit San, İl Sekreteri Ahmet Erkutay Seven ve İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Fırat Durmuş olarak bizleri misafir eden Terör Gazimiz Alican Yılmaz Abimizi ziyaret ettik dinledik, her anı biraz korku, fazlasıyla Alp ve Eren’lik duygusu ile hain terör örgütüne göz açtırmadıklarını bizlere anlatan yiğit büyüğümüze misafirperverliğinden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz. Gazimizin güzel bir sözüdür; “Bir zamanlar şehit ateşimiz her eve düşerdi herkes meydanlarda olurdu şimdi ise o şehitlerimizin sadece ocağına düşer oldu o kor ateş.”

 

30 Haziran 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 342 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama