Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Bülbül mazbatasını aldı


Sakarya'da 24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Milletvekili seçilen Muhammed Levent Bülbül, İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler'den mazbatasını aldı

Açba ile birlikte

MHP 25 ve 26. Dönem Milletvekili Zihni Açba ve partililerle birlikte Sakarya Adliyesi'ne giden Milletvekili Bülbül, İl Seçim Kurulu ve Sakarya Adalet Komisyonu Başkanı Hakim Mehmet Sertaç Kesler tarafından karşılandı. Duruşma salonunda yapılan törende Kesler, milletvekili seçilen Bülbül'ü tebrik ederek mazbatasını verdi.

Büyük mutluluk

Törende konuşan Milletvekili Bülbül ise Hakim Kesler'e teşekkür ederek "Değerli ağabeyimiz, Adalet Komisyonu Başkanımız ve Ağır Ceza Reisimiz olan Sertaç beyin elinden bu belgeyi almak ayrıca büyük bir mutluluk" dedi.

Tadından yenmez

Açba ile ilgili de konuşan Bülbül, "Aynı zaman da pek eşine rastlanmaz, bu halef selef ilişkisi hep vardır ve tatlı gibi görünür ama şu an tadından yenmez durumda. Bu şekilde, bu anlarda da beraber olabilmek herkese nasip olacak bir şey değildir. Bu da bize müstesna ve bize has bir şeydir diye ümit ediyorum. Bu ahlaki seviyenin toplumumuzun her noktasına sirayet etmesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.  Teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

 

 

30 Haziran 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 1133 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın