AK Parti sonuçları değerlendirdi5 Temmuz 2018, Perşembe

Toplantıya katılım

Serdivan Sen Otel'de gerçekleştirilen buluşmada AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti SKM Başkanı Ali ihsan Yavuz, MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, ilçe belediye başkanları ile ilçe başkanları yer aldı.

24 Haziran başarısı

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “24 Haziran seçiminin kritiğini yapmak için toplandık. İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda eksiklerimizi tespit etmek ve üzerine konuşmak için bir araya geldik. İl Yönetimi olarak bundan sonraki yol haritasıyla ilgili birtakım kararlar almıştık. Aldığımız bu kararları ilçe belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımızla paylaştık. İnşallah 24 Haziran’da elde ettiğimiz başarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” diye belirtti.

Uyum sürecek

Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Hamdolsun birlik ve beraberliğimizle şehrimize hizmet sunuyoruz. Hemşehrilerimiz 24 Haziran seçimlerinde de Sayın Cumhurbaşkanımıza yüzde 70,5'lik bir destek gösterdi. İnşallah hep birlikte uyumumuzu sürdürerek, Sakarya'ya, hemşehrilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Dersler çıkarıyoruz

AK Parti SKM Başkanı Ali ihsan Yavuz, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde %70.55 gibi rekor bir oy aldık. Milletvekilliği seçiminde de %58.18 gibi iyi bir netice yakaladık. Ancak kesinlikle daha iyisi olabilirdi. Bunun için seçim sonuçlarını her açıdan değerlendirmeye tabi tutuyoruz, analiz ediyoruz, irdeliyoruz ve dersler çıkarıyoruz. Milletimize verdiği destek için minnettarız. Gerçekten az bir destek değil. Tek tek milletimizin her ferdine teşekkür ediyoruz” dedi.

Kolektif ruhla

Yavuz, “Daha iyi ve daha fazla bir teveccüh için kolları sıvadık. Bundan böyle daima yoğun çalışacağız. Halkımızın beklentilerini karşılamak için tüm gücümüzü seferber edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz. Kollektif bir ruhla sorunlara çözüm arayıp Sakarya’nın daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz uğraş vereceğiz. Milletimizin beklentilerini daha iyi karşılamak için daha fazla çalışacağız. Milletimizle kol kola gönül gönüle verip inşallah daha güçlü yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 1147 defa okundu.