Erenler’de teşekkür buluşması5 Temmuz 2018, Perşembe

Yemeğe katılım

Seçim sonuçlarının da istişare edildiği programa; Genel Merkez SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 27. Dönem Milletvekili adayları Ekrem Yüce, Ali İnci ve Lütfü Bayraktar, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Erenler İlçe Teşkilatı ana kademe Kadın ve Gençlik Kolları mahalle Başkanları, Sandık görevlileri ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Rekor Hasanbey’de

Programın açılış konuşmasını yapan Resul Erdoğan Yılmaz, seçim sürecinde gece gündüz demeden çalışarak emek sarf ettiklerine değinerek “ 24 Haziran seçim sürecinde öncesi ve sonrasında kadın kollarımız, gençlik kollarımız belediye başkanımız mahalle temsilcilerimiz ile hep birlikte gece gündüz demeden çalıştık emek sarf ettik.  Yoğun geçen bu seçim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Erenler İlçesi olarak her seçim de olduğu gibi bu seçimde de Cumhur İttifakında  %77 oy oranı ile başarı elde ettik. Bu seçimlerde İlçe mahallelerimizden Hasanbey Mahallesi %94.85 oranı ile rekoru kırdı. Hasanbey Mahalle temsilcimizi tüm mahalle temsilcilerimiz kadın kollarımızı gençlik kollarımızı milletvekillerimizi belediye başkanımızı tebrik ediyor teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Erdoğan’a bağlılık

Konuşmasında Hasanbey Mahallesini tebrik eden Başkan Öztürk “ Öncelikle %94.85 oran ile Erenlerin şampiyonu Hasanbey Mahallemizi ve mahalle temsilcimizi tebrik ediyorum.  Bu bağlamda canla başla çalışarak kapı kapı gezerek gayret gösteren İlçe teşkilatımızın tüm kademelerine canı gönülden teşekkür ediyorum. Milletimiz bir kez daha Reisi Cumhuruna olan sevdasını gösterdi. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seçerek bağlılığımızı bir kez daha bariz bir şekilde ortaya çıkardık.  Büyük resme baktığımızda Elhamdülillah sonuç Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu manada hepinize tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

İnanç ve heyecan

 “Kendini sevdirmeyen insan davasını da sevdiremez” diyen Fevzi Kılıç ise konuşmasında “Bu toplum Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sevdi ve 16 senedir de bu sevdasının arkasında duruyor. Her seçimde tekrar tekrar bunu gösteriyor. Bu sonuçlarda teşkilatlarımızında ciddi emekleri var. Siyasi Partileri ayakta tutan şeyler sevgi, inanç, emek ve heyecandır. Bu 4 ü yan yana geldiğinde başarılı oluyoruz. Cumhurbaşkanımızın ilk turda seçilmesi bizim için çok çok önemliydi ve yine tek başına iktidarız. İktidar yine Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi. Seçim sonuçlarını değerlendirilmesi ve yapılan konuşmalar sonrasında İlçe Teşkilatı milletvekilleri ve mahalle temsilcileri bir araya gelerek bol bol toplu fotoğraf çekildiler.

Bu haber toplam 961 defa okundu.