Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Gönüllülere yangın eğitimi


AFAD Gönüllülüğü projesi kapsamında ilimizde gönüllülere yönelik düzenlenen eğitimler ‘Yangınlara Müdahale’ eğitimleri ile devam etti.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile yapılan iş birliği çerçevesinde AFAD Gönüllülerine itfaiye ekiplerimiz tarafından ‘Yangınlara Müdahale ve Yangınlarla başa çıkabilme’ eğitimleri verildi. Eğitimde katılımcılara; Yanma ve Yanma Olayları, Yangının sınıflandırılması, Yangının nedenleri, Yangında acil durum prensipleri, Yangın söndürmede kullanılan maddeleri, Bina yangınları, Patlayıcı maddeler, Kuru kimyevi tozlu KKT yangın söndürme cihazları, anlatılarak eğitim uygulamalı tatbikat ile sona erdi. İl müdürlüğü tarafından eğitimlere katılan itfaiye ekiplerine ve AFAD gönüllülerine teşekkür edildi. 

9 Temmuz 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 427 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın