Günün Tarihi:22 Mart 2019

v


Taraklı’da Halk Eğitim Merkezi bünyesinde ilk yardım kursu açıldı. Müdür Acay, kursu hem hayat kurtarmak hem de iş imkanı sağlayarak istihdamı geliştirmek amacıyla açtıklarını ifade etti.

Taraklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Acay, “Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan eğitimlerden biri şüphesiz ilk yardımdır. Her zaman karşılaştığımız Trafik ya da iş kazaları, yangın, boğulma, doğal afet gibi durumlarda ilk müdahalenin hayat kurtardığı bir gerçektir. Hem hayat kurtarmak hem de iş imkanı sağlayarak istihdamı geliştirmek amacıyla Taraklı  Halk Eğitim Merkezi olarak Sertifikalı İlk yardım kursu açmaya karar verdik. Geyve Sağlık Meslek Lisesi öğretmeni Şeref Bulut tarafından verilen ve 18 saatlik eğitim sonunda sınavda başarılı olanlara sertifika verilecektir” dedi. 

12 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 298 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın