Günün Tarihi:21 Mart 2019

Akyazılılar en güzeline layık


Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürü Emrullah Demirci, bütün imkanları ile Akyazılıların hizmetinde olduklarını söyledi. Akyazılıların hizmetin en güzeli ve kalitelisine layık olduklarının da altını çizen Demirci, “Bizde Zabıta Müdürlüğü olarak bu bilinç içinde çalışmalarımızı yapıyoruz ve hemşerilerimize layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

‘Emrinizdeyiz’

İlçenin güvenliği, huzuru ve mutluluğu için Belediyelerin Zabıta Müdürlüklerinin çok önemli birer unsur olduğunu söyleyen Emrullah Demirci, “Bizim de tek gayemiz var o da, yapmamız gerekenleri en iyi ve en hızlı şekilde yapmaktır. Bu konuda mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarını görünce bende mutlu oluyorum” dedi. Başında olduğu Zabıta Müdürlüğünün Akyazı Belediyesinin önemli bir bölümü olduğunun da altını çizen Emrullah Demirci, mesai arkadaşlarımla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin hemşerilerimizin emrinde olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

‘Canla başla çalışıyoruz’

Demirci, “Başımızdaki büyüklerimizin de fikirlerini alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Mesai arkadaşlarımın seviliyor ve sayılıyor olmaları işimizi doğru yaptığımızın bir göstergesi olarak değerlendiriyorum. Hem ben hem de mesai arkadaşlarım bu sevgiye ve saygıya layık olabilmek için canla başla çalışıyoruz. Büyüklerimizin vereceği emirler doğrultusunda biz Akyazılı hemşerilerimizin hizmetindeyiz” dedi. 

12 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 277 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın