Günün Tarihi:22 Mart 2019

Judoculardan vefa ziyareti


İlimizinde sporcu yetiştirmeye önem veren külüplerden Nes_LEE 1864 spor kulübü ziyaret turuna çıktı.Karapürçek Nes_LEE 1864 Judo Spor Kulübü ilimizin iş adamlarından Talip Can’a vefa ziyaretinde bulundu.

Ziyaret


Zor şartlar altında çalışmalarını sürdürmeye ve başarılı sporcu çıkarmak için türlü imkansızlıklar ile mücadele eden amatör spor kulüplerimizden biri olan Karapürçek Nes_LEE 1864 Judo spor kulübü, takımı yalnız bırakmayan ilimizin iş adamlarından Talip Can’a, Lokman İçöz’e ve Sami Turan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hızır gibi yetiştiler


Nes_Lee 1864 Judo spor külübü antrenörü Neslihan Can; Ülkemizde ve ilimizde sporun gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunan kocaman yürekli insanlar var. Çocuklarımıza müsabaka tecrübesi kazandırmak ve maçlara katılım sağlayabilmek, malzeme ihtiyaçlarını karşılamada yaşadığımız sıkıntılar çoğu zaman motivasyonumuzu olumsuz olarak düşürmektedir. Müsabakadaki hedefe kilitlenmek yerine kafamızı meşgul eden sorunlara yönleniyoruz, işte bu sırada imdadımıza hızır gibi yetişen değerli büyüklerimiz var. İlimiz iş adamlarından Talip Can’a, Lokman İçöz’e ve Sami Turan’a Teşekkürü borç biliriz. Yaptıkları yardımlar kürsüde karşılığını bulacaktır.’ şeklinde konuştu. 

12 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 291 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın