Günün Tarihi:22 Ağustos 2019

Zeynep ve Aytaç’a dillere destan düğün


Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel BaşkanıHalil İbrahim Balcı ile Ebru Balcı’nın kızları Zeynep dillere destan bir düğün töreniyle birlikte Kapalıçarşı kuyumcularından merhum Nedim Karakaş ile Havva Karakaş’ın oğulları Aytaç ile dünya evine girdi.

Kapıda karşıladılar

Sapanca Öz-Kum Tesisleri’nde göl kenarındaki açık havada gerçekleştirilen düğün törenine katılan davetlileri Balcı ve Karakaş Aileleri tek tek kapıda ‘Hoş geldiniz’ diyerek karşıladılar. Her ikisi de avukat olan Zeynep ve Aytaç çiftinin nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu rekor sayılacak şahitler huzurunda gerçekleştirdi.

Düğüne katılım

Eski bakanlarımızdan Başbakan Yardımcısı AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, eski bakanlardan Nevzat Ercan, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, YÖK Yüksek İstişare Kurul Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Yahya Toplu, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı, Ankara Sakaryalılar Vakfı Başkanı İrfan Çelik veKonyalıişadamlarından Şükrü Doğan’ın şahitliğinde gerçekleşen nikah töreni alkışlarla son buldu.

 

3 çocuk bekliyoruz

Başkan Toçoğlu’nun nikah defterini teslim ettiği eski Bakan Fikri Işık, genç çifte mutluluklar dilediğini belirterek, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, sizlerden vatana millete hayırlı uğurlu 3 çocuk bekliyoruz. Ve cüzdanı da daha iyi saklayacağı için hanım kızımıza teslim ediyorum” sözleriyle verdi.

Yalnız bırakmadılar

Takı töreni ile devam eden düğün geç saatlere kadar sürerken, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, eski Sendikacı-İşadamıEnver Toçoğlu, Bakanlık Tütün Kurulu Üyesi Bülent Çaycı, esnaf ve iş dünyasıyla,Türkiye’nin dört bir yanından ve Sakarya’dan bir çok oda başkan ve yöneticileri, sendika başkan ve yöneticileri ile her iki ailenin yakınları genç çifti bu mutlu anlarında yalnız bırakmadılar.

 Fırıncılar Federasyonu Genel Başkan Balcı’yı bu mutlu gününde TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Antep Pideciler Esnaf Odası Başkanı Abdullah Sarı, İzmir Fırıncılar Odası Başkanı Necdet Durmuş, Başkanvekili İsmail Daşcı, İskenderun Başkan Vekili Abdurrahman Kazan, Adıyaman Oda Başkanı Abdülkadir Akbaş, Kahramanmaraş Fırıncılar Odası Başkanı Erol Güneş, Düzce Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kayıkçı, Kayseri Oda Başkanı Mustafa Aslan, Aydın Oda Başkanı Kemal Akdağ, Erzincan Odası eski Başkanı Cemalettin Coşkun, Uşak Oda Başkanı Hasan Kurnaz, Düzce Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Korkmaz, İskenderun Oda Başkanı Mahmut Şenöz, Malatya Oda Başkanı Mehmet Büyükelçi, Erzincan Oda Başkanı Alaattin Macit, Turgutlu Oda Başkanı Şahin Ek, Uşaklı Esnaflar Emin Kurnaz ve İstanbul fırıncı esnafı Akif Tüylüoğlu’de katıldı.

 

17 Temmuz 2018 , Salı Bu haber toplam 669 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama