Günün Tarihi:17 Temmuz 2019

Başhekimden Kaşkaş’a plaket


Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Akgül, Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Vahapoğlu ve İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Özkan Okuyucu ile birlikte AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş'ı ziyaret etti.

Bilgi alışverişi

Ziyarette AFAD Müdürlüğünü gezen heyetle ilimizin afetselliği ve birlikte yapılabilecek afet öncesi riskleri çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda geçtiğimiz aylarda AFAD Müdürlüğümüz ve Yenikent Devlet Hastanesi ile yapılan ortak afet öncesi riskleri azaltma eğitim ve tatbikat çalışmalarından dolayı AFAD Müdürlüğünün verdiği desteklerden dolayı Op. Dr. Murat Akgül, Yenikent Devlet Hastanesi adına İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş'a teşekkür plaketi takdim etti. İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, “Ziyaretten dolayı AFAD Müdürlüğü adına Yenikent Devlet Hastanesi yönetimine teşekkür ederiz. İnşallah afetler öncesi risk azaltma projelerimiz kapsamında ilimizde hastanelerimiz de ve diğer kamu kurumlarımızda ortak eğitimlerimiz ve tatbikatlarımız devam edecektir” dedi.

15 Ağustos 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 325 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama