Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Şimdi çalışma zamanı


Ekonomik sıkıntıya rağmen, 9 günlük Kurban Bayramı tatilini en iyi şekilde geçirdik. Şimdi ekonomik sıkıntıdan bir an önce kurtulmamız için el birliği ile çalışmamız gerekiyor.

ABD’nin oyunları

ABD’nin çirkin oyunlarıyla Dolar, Euro ve altının yükselmesi ile yaşatılan ekonomik sıkıntıya rağmen9 günlük bayram tatilinde sahiller dolup taşarken, sahillere gidemeyenlerde baba ocaklarında tatillerini en iyi şekilde geçirdiler.

Rahatlık bitecek

Bayram tatili süresince pek hissedilmeyen ekonomik sıkıntının bundan sonra ticari hayatı daha fazla etkileyeceğini belirten iş dünyası, “Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız. İsraftan kaçınıp, tedbirli hareket etmeliyiz. İthal ürünler yerine yerli ürünleri tercih etmeliyiz” dediler.

Kendimiz üretelim

Tatilin bitmesiyle birlikte artık çalışma zamanının geldiğini vurgulayan iş dünyası, “Dış oyunlara karşı tek çare üretimdir. Bunun için de hep birlikte daha çok çalışarak daha fazla üretim ve istihdam sağlamalıyız” diye konuştular.

 

 

 

27 Ağustos 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 413 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama