Günün Tarihi:19 Haziran 2019

Toyota’da aile şenliği


Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından düzenlenen Geleneksel Aile Günü etkinliği 25 Ağustos akşamı gerçekleşti.

Renkli görüntüler

Türkiye’nin üretim ve ihracat şampiyonu kuruluşlarından Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ailesi 25 Ağustos akşamı geleneksel olarak düzenlenen Aile Günü’nde bir araya geldi. Rekor üretim ve ihracat rakamlarıyla gelen 2017 sonuçlarını da kutlama niteliğinde gerçekleşen Aile Günü etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu. Çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı fabrika bahçesinde düzenlenen etkinlikte Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Kubat sahne aldı.

 

Piknik ve şölen

Fabrika bahçesinde gerçekleşen ve 13 bin kişilik katılımla yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte, çalışanlar aileleriyle birlikte gün boyu piknik yapıp aktivite alanlarında zaman geçirdi. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye çalışanları ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesini amaçlayan etkinlikte, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çeşitli atölye faaliyetleri ve animatörlü aktivitelerin organize edildi. Aile Günü’nün sonunda sahneye çıkan Kubat, sevilen türküleriyle katılımcılara unutulmaz bir akşam yaşattı. 

 

Katkı sağlayan

Etkinlikler sırasında gün boyu fabrika çalışanları ve aileleriyle birlikte olan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato tüm katılımcılara teşekkür etti. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye olarak her bir çalışanıyla birlikte büyük bir aile olduklarını belirten Kato, “Sakarya’mıza ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan fabrikamızın başarıları, geçtiğimiz yıl başrolde çalışanlarımız olmak üzere, yan sanayilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın katkılarıyla rekor seviyelere ulaştı. Bugün hep birlikte kutladığımız bu başarımızın gelecekte artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

 

 

30 Ağustos 2018 , Perşembe Bu haber toplam 784 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama