Günün Tarihi:18 Nisan 2019

AK Gençliğe yine 100 puan


AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Teşkilat Performans Sistemi Ağustos ayı değerlendirmesinde 100 tam puan aldı.

Var gücümüzle

Aylardan beri tam puan alarak Arifiye’yi en güzel şekilde temsil eden AK Gençlik, başarılarından dolayı oldukça memnun. Birlik ve beraberliklerinden ödün vermeyen devam edeceğini belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, “AK Parti Arifiye Gençlik Kolları ailesi olarak hamd olsun ki, bu ayda Teşkilat Performans Sistemi Ağustos ayı sonucunda 100 tam puan aldık. Güzel ilçemiz Arifiye’mizi, ilimiz geneli ve Türkiye genelinde en güzel şekilde temsil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ailemizin her bir bireyi ile birlikte var gücümüz ile çalışıyoruz” dedi.

 

Eksiklerimiz var

Tanç, “İlçemiz gençlerini en güzel şekilde temsil edebilmek adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. AK Gençlik devler gibi eserler vermek için karıncalar gibi çalışan kahramanlar ordusudur. AK Gençlik olarak biz liderinin yanında dik duran gençler olduk, eksiklerimiz var, hatalarımız var, ama en önemlisi teşkilatımıza sevdamız var ! Bu millete, bu ümmete hizmet yolunda şuurumuz var, bizim ecdadımıza hayranlığımız var, bizim 1400 yıllık ümmet bilincimiz var, bizim hayata dair, geleceğe dair, projelerimiz var. Bizim birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Aşkımız, sevdamız, yarınımız, vatanımız var. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın” dedi.

 

5 Eylül 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 522 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama