Günün Tarihi:18 Nisan 2019

SP Divanı topladı


Saadet Partisi (SP) Sakarya İl Başkanlığı Ağustos ayı İl Divan toplantısı gerçekleştirildi.

Sunumlar yapıldı

İl binası konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay’ın açılış konuşmasıyla başladı.İlçe teşkilat raporlarının alınmasıyla devam eden Ağustos ayı il toplantısında, birim başkanları, ilçe başkanları ve kadın kolları ile gençlik kolları bir aylık çalışmalarını içeren sunumlarını yaptı.

 

Uygun olanı

Programa, İlçe başkanları, il ve merkez ilçe yönetim kurulları ile gençlik teşkilatı, il kadın kolları, Anadolu gençlik derneği (AGD) ve partililer katıldı. Fahrettin Bay, “Her yerde mutlaka aday göstereceğiz. En etkili arkadaşlardan seçeceğiz adaylarımızı. Büyükşehir ve ilçelerimizde en az üç, beş aday adayı belirleyeceğiz ki en uygun olanı seçelim” dedi.  

 

Sahaya inecekler

Bay, “Halkın refah seviyesi üretimle artar. Teşkilatlar mahalle ve köylere kadar inerek parti temsilcilerini belirlemeleri gerek ve model çalışma ile bunları tamamlayacaklardır. Türkiye ancak bizimle kurtulacaktır. Bundan sonra belediye başkanları ve meclis üyelerinin tespitini yapacağız. Teşkilatlarımızı daha da güçlendirerek, yerel seçimlere en iyi şekilde gireceğiz” dedi.

 

Yerel seçimler

Teşkilat Başkanı Osman Ünlü’de, üretime dönük çalışmalara geçeceklerini, ilçelerdeki toplantıları önemsediklerini, önümüzdeki dönem yerel seçimlere ağırlık vereceklerini söyledi. Ünlü, Arifiye ve Hendek’te ekim ayında kongre yapılacağını da kaydederek, raporunu partililere sundu.

5 Eylül 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 909 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama