Günün Tarihi:18 Nisan 2019

‘Ekonomik kriz çok büyük’


Türkiye’nin milli bir ekonomik politika uygulaması gerektiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “ Ülkemiz büyük bir krizin içerisinde. Artık değişken ekonomik politikalardan vazgeçmeliyiz. CHP olarak buna çözüm arayışı içerisindeyiz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nunekonomideki sorunları ve çözüm önerilerini halka anlatmaları için görevlendirdiği isimlerden olan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar Sakarya’daki çalışmalarını tamamladı. İki gün boyunca çeşitli STK’ları ve vatandaşları ziyaret eden Akar ekonominin durumu hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Çalışmaların sona ermesinin ardından bir basın açıklaması yapan Haydar Akar, “ Görüştüğümüz herkesin sorunu aynı. Ülkemiz ekonomik olarak büyük bir kriz içerisinde. İktidarın çok hızlı şekilde çözüme yönelik icraatlarda bulunması gerekiyor” dedi.  

9 Eylül 2018 , Pazar Bu haber toplam 489 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama