Günün Tarihi:18 Nisan 2019

‘Yerel seçimlerde iddialıyız’


MHP Serdivan İlçe Teşkilatı’nın kahvaltı programında partililerine seslenen MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, “ Kararlıyız ve yerel seçimlerde Sakarya'da iddialıyız, Serdivan'da iddialıyız” dedi.

Kahvaltı programı

Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı dün kahvaltı programında bir araya geldi. Kazımpaşa Köşk Restoran’da gerçekleştirilen programa MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP Serdivan İlçe Başkanı Mükremin Turan, belediye meclis üyeleri, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

 

‘Son nefesimize kadar’

Kahvaltı programında konuşan Serdivan İlçe Başkanı Mükremin Turan, “Bizler birer Türk milliyetçisiyiz. Biz aldığımız bayrağı son nefesimize kadar, bayrağımıza olan saldırılara karşı, top yekun bir bütün halinde durmak zorundayız. ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ bilinci ile inanmış yüreklere girmek zorundayız” ifadelerini kullandı.

 

Cumhur ittifakı

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise, “15 Temmuz’da yaşadığımız işgal tehdidi ile oluşan siyasi durum bizi AK Parti üzerinden Cumhur İttifakına itti. Sayın genel başkanımızın dediği gibi; ‘Mecliste Cumhur ittifakının, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin işlerlik kazanmasına dair önümüzdeki 5 yıllık süreçte, bu ittifakı ayakta tutmak, bu ittifak ile hükümet sisteminin teşkilatlanmasını sağlamak için destek olmaya devam etmemiz gerekiyor’ dedi.

 

Milli bir duruş

Türk Milleti’nin milli bir duruşa ve sahiplenmeye ihtiyacı olduğunu dile getiren Milletvekili Levent Bülbül ise, “Birbirimize kenetlenerek yürümek zorundayız.İlçe başkanımız Mükremin Turan ve yönetimine teşekkür ediyorum. Kararlıyız ve yerel seçimlerde Sakarya'da iddialıyız, Serdivan'da iddialıyız” şeklinde konuştu. 

10 Eylül 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 413 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama