Günün Tarihi:18 Nisan 2019

Geyve eğitiminde veda


Geyve İlçe Mili Eğitim Müdürlüğünün 31 yıllık şefi Ali Baran emekli oldu. Baran’a mesai arkadaşları Soğuksu Doğan Alabalık tesislerinde yemek verdi.

Duygusal anlar

Kamuda 31 yılını tamamlayan Milli Eğitim Müdürlüğünün tecrübeli Şefi Ali Baran emekli oldu. Baran, Milli Eğitim camiasında Taraklı’da 6 yıl, Geyve ilçesinde 25 yıl görev yaptıktan sonra emekliye ayrılma kararı verdi. Mesai arkadaşları Baran için Soğuksu Alabalık tesislerinde yemek verdi. Bir hayli duygusal anların yaşandığı sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı veda yemeğine Geyve ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ile personeli tam kadro katıldı.

 

Plaket verildi

Emekliye ayrılan Ali Baran’a yemek programı sonunda eğitim camiasına yaptığı hizmetlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan tarafından plaket takdim edildi. Doğan; Yemek sonunda yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı Baran’a teşekkür ederken, sağlıklı ve huzurlu bir hayat temennisinde bulundu.

 

Birlikte olacağız

Milli Eğitim Şefi Ali Baran ise, “Sevinç ve hüznü bir arada yaşıyorum. Uzun yıllar çalıştığım değerli arkadaşlarımdan ayrılıyorum.Bu ayrılık aslında sadece bir görev değişikliği gibi algılayabiliriz.Biz yine hep birlikte olacağız.Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

10 Eylül 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama