Günün Tarihi:18 Nisan 2019

Mefkure yeni yıla hazır


Mefkûre Kolejleri Erenler Kampüsü bu yıl daha da büyüyerek yeni ortaokul binası, yeni 8. Sınıflar binası, HASAŞ bünyesinde yeni açılan Fen ve Anadolu Liseleriyle ve köklü eğitim kadrosuyla 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına muhteşem bir başlangıç yaptı.

Erenler kampüsünde tüm idari ve eğitim kadrosu yeni eğitim yılına hazırlıklarını hızla tamamlandı. Program kapsamında Erenler Fen ve Anadolu Liselerinin ev sahipliğini yaptığı   Doç. Dr. Ahmet Canan Karakaş tarafından sunulan etkili iletişim semineri  ve  SAÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Özgür Karahan tarafından sunulan sınıf yönetimi ve eğitimde yenilikçilik konulu panel ilgi gördü. Mefkûre Anaokulları Adapazarı ve Erenler Şubesi, Mefkûre İlkokulu, Mefkûre Ortaokulu, Erenler Fen ve Anadolu Liseleri öğretmenleri ve okul idarecileri semineri ilgiyle dinlendi.

 

11 Eylül 2018 , Salı Bu haber toplam 438 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama