Günün Tarihi:23 Nisan 2019

Sahildeki kuleyi yaktılar


Kaynarca Karaboğaz deniz sahilinde bulunan can kurtaran kulesi kendini bilmez kişilerce gece saatlerinde yakıldı.

Bölge halkı tarafından Karaboğaz sahilinin kenarında yangın var ihbarını değerlendiren itfaiye ekipleri gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü.

İtfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale ederken ,bilerek yakılan can kurtaranlara ait nöbet kulesi ve içindeki malzemeler kül oldu.

Cankurtaran grup amiri Şaban Küçükosman ise yaptığı açıklamada şunları söyledi '' Biz heryıl Karadeniz sahillerinde boğulma tehlikesi geçiren yüzlerce kişinin hayatını kurtarıyoruz. Sahillerimizin güvenliğini sağladığımız kulelerimiz ve malzemelerimiz ise kendini bilmez kişilerce yıkılıp yakılıyor ve malzemeler çalınıyor. Biz sizler için hizmet ediyoruz, bunu yapanları lütfen ihbar edelim''

Jandarma ekipleri ise olay ile ilgili inceleme başlattı.

12 Eylül 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 496 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama