Günün Tarihi:20 Haziran 2019

‘17-0 yapacağız’


İl Başkanlığı binasında belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarıyla toplantı yapan Seçim İşleri’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, tüm belediyeleri yeniden AK Partili yapacaklarını açıkladı.

Kimler katıldı

AK Parti’de Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanlarının katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda yerel seçimler üzerine istişare yapıldı.

 

Hız verelim

Yavuz çalışmalarına daha da hız vermek istediklerini ifade ederek, “Gerek belediye başkanı adayı olalım, gerekse olmayalım gerekse tercih edilelim gerekse tercih edilmeyelim, var gücümüzle gece gündüz çalışarak bundan sonraki süreçte Sakarya'da yeniden 17-0 yapmak için uğraş vereceğimizi deklare etmiş bulunuyoruz” dedi.  

 

Erdoğan’a güç

Yavuz, “Her arkadaşımız diyor ki, 'Yeter ki 17-0 yapalım, büyük ustamız başımızda olsun, bu tekerlek tümsekte kalmasın, aday olalım veya olmayalım, hiçbir anlamı yoktur, gece gündüz var gücümüzle çalışmamızı sürdürelim ve yeniden Sakarya 17-0 olsun, verdiğimiz her oyla büyük ustamız Erdoğan biraz daha güç kazansın" dedi.

 

İstifa etmeyelim

Yavuz, “Teşkilat ve Yerel Yönetimler Başkanlığımız,  İl Başkanlığı koordinasyonunda Genel Merkezimizin belirlediği ve ihtiyaç duyduğu kişiler haricinde kimseden istifa almayarak, süreci kontrollü bir şekilde sürdürmek için uğraş veriyor. Aday adaylığı süreci ile alakalı herhangi bir kesinleşmiş tarih şuanda belirlenmedi. AK Parti’mizin çizdiği vizyon ve ilkeler doğrultusunda bu süreci başarılı bir şekilde işleyeceğiz” dedi. 

25 Eylül 2018 , Salı Bu haber toplam 554 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama