Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Başkan okulları gezdi


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçede ki okulları ziyaret etti.

Yakından ilgilendi

Öğretmenlere ve öğrencilere başarılar dileyen Başkan Soğuk’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç eşlik etti. Başkan Soğuk, “Belediye olarak önceliğimiz eğitim ve öğretim” diyerek öğrencilerle ve öğretmenlerle yakından ilgilendi. Başkan Soğuk, Ferizli’de bu yıl göreve yeni başlayan öğretmenlerle ayrıca ilgilenerek sıkıntıları olup olmadığını sordu.

 

Çok çalışın

Başkan Soğuk öğrencilere hitaben,“Güçlü Türkiye’mizin geleceği sizlersiniz. Oturmuş olduğunuz şu sıraların bilincinde olduğunuza, her biri birbirinden kıymetli değerli öğretmenlerimizden alacağınız güzel bilgi ve tecrübeler sayesinde ileride ülkemize çok faydalı bireyler olacağınıza yürekten inanıyorum. Lütfen çok çalışın ve iyi yerlere gelin. Her birinizi alınlarınızdan öpüyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

 

Üzerimize düşen

Öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Soğuk, okulların eksikleri olup olmadığını sorarak, “Eğitime yapılan her katkı ülkemizin geleceğine yapılmaktadır. Belediye olarak bizler bu şuur içerisinde gereken neyse üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya hazırız. Yeni eğitim-öğretim yılı öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilere, tüm eğitim camiası çalışanlarına ve ülkemize hayırlı olsun. Kutsal görevinizde başarılar dilerim” dedi. 

3 Ekim 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 492 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama