Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Yavuz Arifiye’yi ağırladı


Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri Başkanı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'u ziyaret etti.

Ziyaret heyeti

Başkan Karakullukçu’ya Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar, Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Safitürk, Mehmet Erhan Çetin, Vahit Sandal, Cesim Çelik, Mehmet Ayvaz ve Serkan Çarktan ile Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı üyeleri eşlik etti.

 

Yeni görevinde

Ziyarette konuşan Başkan İsmail Karakullukçu, “Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz, Sakarya’da olduğu gibi Ankara Merkezde de gayretli ve başarılı çalışmalarda bulunuyor. Arifiye Belediyesi ve Ak Parti Arifiye Teşkilatı olarak dava arkadaşlarım ile birlikte kendisine yeni görevinde de başarılar diliyoruz” dedi.

 

Nefes alan şehir

Başkan Karakullukçu, “Biz, görev yaptığımız yerleri aziz milletimize yakışan, insanımızın ihtiyaç duyduğu, eğitim, sağlık, spor alanları, parkları ve her türlü sosyal donatı alanına sahip, modern kentler yapmak için Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ile el ele vererek ‘Belediye demek, hizmet demek, yeşil demek, nefes alan modern kentler demek’ anlayışıyla çalışıyor, insanımıza hizmet için elimizdeki tüm bütçe olanaklarını seferber ediyoruz” dedi.

 

Planlanan projeler

Karakullukçu, “Vekilimize de Arifiye’mizin sorunları, yaptığımız çalışmalar ve ilçemizde yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdik.  İnanıyoruz ki, Arifiye’miz yakaladığı gelişme ivmesini sürdürerek, çok kısa bir süre içinde Sakarya’mızın en modern ve gelişmiş ilçelerinden biri olacaktır” dedi. 

7 Ekim 2018 , Pazar Bu haber toplam 480 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama