Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Yeni temsilcimiz Mehmet Memiş Güzeldal


Alpay Alev’in doktora eğitimi ve özel işlerinin yoğunluğu nedeni ile ayrıldığı Basketbol İl temsilciliğine Mehmet Memiş Güzeldal atandı. Geçen hafta sonu kararı çıkan atama bu gün itibarı ile yürürlüğe girdi.

YENİGÜN yayınlamıştı

YENİGÜN spor servisi 20 Eylül günü Basketbol İl temsilciliğine Mehmet Memiş Güzeldal’ın atanacağını belirterek en kuvvetli aday olarak göstermişti. Verilen bilgilere göre Sakarya Basketbol İl temsilciliği adaylığı için 3 isim başvurdu, YENİGÜN de yayınlanan en kuvvetli aday olarak belirttiğimiz Mehmet Memiş Güzeldal göreve getirilen isim oldu.


Halen gözlemcilik yapıyor

Basketbolda yeni il temsilcisi olarak bu gün göreve başlayacak Mehmet Memiş Güzeldal halen federasyon bünyesinde Alpay Alev ile birlikte hakem gözlemciliği görevini yürüyor.


Memnunluk yarattı

Kendisi eski bir Basketbol hakemi olan Mehmet Memiş Güzeldal’ın İl temsilcisi olarak atamnası Basketbol camiasında memnunlukla karşılandı, Basketbol camiası mensupları  Alpay Alev’in yıllarca çok başarılı bir çizgide çalışmalar yaptığını belirterek “ Mehmet Memiş Güzeldal Alpay Alev ile yıllarca birlikte çalıştı, İl temsilciliğine getirilmesi en uygun isimdir” şeklinde yorumda bulundular. 

8 Ekim 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 417 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU