Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Amatör sporun en anlamlı günü


Amatör spor haftası ödül töreni Adapazarı Kültür merkezinde yapıldı. Önemli gecede birçok ödül sahibini buldu.

Ödüller verildi: 8-14 Ekim tarihleri arasında Gençlik ve Spor bakanlığı ile TASKK işbirliğinde ülke genelinde kutlanan Amatör spor haftası Çark Caddesi sonundan başlayan ve AKM’de sona eren spor kortej yürüyüşü ile başladı. Yürüyüş sonunda AKM de yapılan tören ile 32 spor branşında yılın en başarılı sporcuları, antrenörleri ile ilimizin amatör spora hizmet etmiş sembol isimlerine altın yıllar hizmet ödülü verildi.

Katılım: Ödül törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve SASKF Onursal Başkanı Zeki Toçoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya Askf Başkanı Yaşar Zımba, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Futbol Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, SASKF Genel Sekreteri Ahmet Orhan, SASKF Başkan vekilleri Recep Odabas, Hasan Özkan, Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Demir, Selçuk Kurt, Sezgin Tutar, Necmettin Koçak, Fatih Kanbur, Ali Palas, Spor Şube Müdürü Murat Acar, İlçe Müdürü Yavuz Salman, Sporcu velileri, il temsilcileri ve amatör spora gönül vermiş emektarlar katıldı.

Yaptılar: Sporcu ve antrenörlerin ödülleri katılan protokol üyeleri,  futbolun yöneticileri ile verilirken, tören açılışında Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel birer konuşma yaptı. Tören sunuculuğunu Avrupa, Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi ve SASKF yöneticisi Uğur Kobaş yaptı. 

11 Ekim 2018 , Perşembe Bu haber toplam 276 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama