Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Arifiye’ye 30 bin ton asfalt


Arifiye’de, SASKİ tarafından gerçekleştirilen içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon çalışmaları ve AGDAŞ tarafından gerçekleştirilen doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklara yıl sonuna kadar 30 bin ton asfalt dökülmesi planlanıyor.

Bozulan yollar

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “İlçemizde SASKİ ve AGDAŞ tarafından yapılan alt yapı ve doğalgaz çalışmaları sırasında bozulan cadde ve sokakları asfaltlamaya başladık. Bu yıl için asfaltlama çalışmaları için bütçemizden ayırdığımız ödenek 3 milyon liradır” dedi.

 

Asfaltlananlar

Başkan Karakullukçu, “Geçtiğimiz günlerde Karaaptiler Mahallesi civarında yapılan asfaltlama çalışmaları, Fatih Mahallesi Selimiye Caddesi ve civar yollarda devam ederken, bu yıl içinde Arifbey Mahallesi Kardelen Sokak, Aşağı Kirazca Mahallesi Kavşak civarı, Yenigün Caddesi, Yukarı Kirazca Mahallesi Kınalı Kar civarı, Neviye Mahallesi Barbaros Caddesi, Neviye İlkokulu Sevgi Evleri, Sakarya Mahallesi içi, Arifbey Mahallesi Siteler Caddesi, Stad Caddesi 112 Yolu, Toyota Hastanesi Kumbaşı Yolu, Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Caddesi, TCDD Yeni Köprü Toyota Hastanesi Yanı, Neviye Mah. Şehit Barış Kaplan Caddesi, Arifbey Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi, Hanlı Merkez Mahallesi Sanayi İçi, Hanlı Özlem Çelik civarı bu yıl sonuna asfaltlanacak” dedi.

 

Asfalt planlaması

Başkan Karakullukçu. “Yine ilçemizde devam eden alt yapı çalışmaları ve toplu konut ve site inşatlarının olduğu yerlerde çalışmaların bitimin ardından asfalt planlaması yapacağız. İnşallah kısa bir süre içerisinde alt yapısı tamamlanan tüm yollarımızı asfaltlamış olacağız” diye konuştu.

11 Ekim 2018 , Perşembe Bu haber toplam 343 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama